+421 948 065 776 info@twisk.sk

Ceny zlata

Vývoj ceny zlata môžete sledovať na našich grafoch. Pri nákupe zlata vám potvrdíme aktuálnu cenu v momente nákupu. Potvrdenú cenu vám fixujeme a v momente platby opäť dopočítame k aktuálnej cene zlata. 

Vývoj ceny zlata 30 dní


 

Vývoj ceny zlata 60 dní


 

Vývoj ceny zlata 6 mesiacov


 

Vývoj ceny zlata 1 rok


 

Vývoj ceny zlata 5 rokov


 

Vývoj ceny zlata 10 rokovZdroj: www.kitco.com

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Rozmýšľate nad vašimi úsporami a uvažujete
o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do zlata vhodná. Ako by malo investičné zlato vyzerať a na čo si dať pri jeho kúpe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar tu nie je objednávaný ani predávaný. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO ZLATA

Existuje mnoho dôvodov na investovanie do zlata,
ale tým hlavným je ochrániť peniaze pred infláciou.
Zlato a jeho konvertibilná hodnota sa za posledných sto rokov nezmenili. Pred sto rokmi ste kúpili najluxusnejšie auto tej doby za kilogram zlata - dnes je to úplne totožné. Zatiaľ čo peniaze strácajú svoju cenu v dôsledku inflácie a hospodárskych fluktuácií, zlato zostáva pevné. Avšak vždy, keď ho potrebujete premieňať na hotovosť, je to otázka jedného dňa. Potrebujete viac informácií? 

Zistiť viac