+421 948 065 776 info@twisk.sk

Prečo s nami

Úvodná stránka Prečo s nami

Rozhodovanie o tom, kde a ako investovať viac peňazí nemusí byť jednoduchá záležitosť. Pri každej investícii je nutné byť dobre informovaný o riziku alebo očakávanom výnose. Na koho sa obrátiť?

Sme spoločnosť s dlhým pôsobením na trhu. Za päť rokov sme sa starali o tisíce klientov a naďalej sa staráme o ich potreby
v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

Našim klientom ponúkame niekoľko spôsobov, ako nakupovať a investovať do drahých kovov, diamantov a numizmatiky. Naši klienti môžu nakupovať on-line, navštíviť nás v kamenných predajniach, dohodnúť si schôdzku a nakupovať prostredníctvom našich konzultantov. Ide o osobnú poradenskú službu, ktorá prináša vysokú hodnotu správnemu typu investície a zabezpečuje plnú spokojnosť a naplnenie očakávaní klientov.

Sme zmluvným partnerom Národnej banky Slovenska, Českej národnej banky, švajčiarskej zlievárne drahých kovov Argor Heraeus, sme registrovaní na Puncovnom úrade.

Našim klientom poskytujeme maximálny servis a preto pre všetky naše investičné produkty ponúkame spätný výkup.
Ceny výkupu zlata a striebra sa riadia aktuálnymi cenami na burze. 

So skúsenosťami, ktoré sme nahromadili vieme, že existuje veľa mýtov a nepresných informácií z oblasti alternatívnych investícií. Aby sme pomohli našim klientom a všetkým, ktorí majú záujem investovať do drahých kovov, diamantov a numizmatiky, venujeme veľa času vzdelávaniu. Pre záujemcov organizujeme prednášky, v ktorých sú všetky naše produkty podrobne vysvetlené a kde odpovieme na všetky vaše otázky. Prednášky nemajú predajný charakter! Na prednášku sa môžete prihlásiť pomocou formulára.

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Rozmýšľate nad vašimi úsporami a uvažujete
o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do zlata vhodná. Ako by malo investičné zlato vyzerať a na čo si dať pri jeho kúpe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar tu nie je objednávaný ani predávaný. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO ZLATA

Existuje mnoho dôvodov na investovanie do zlata,
ale tým hlavným je ochrániť peniaze pred infláciou.
Zlato a jeho konvertibilná hodnota sa za posledných sto rokov nezmenili. Pred sto rokmi ste kúpili najluxusnejšie auto tej doby za kilogram zlata - dnes je to úplne totožné. Zatiaľ čo peniaze strácajú svoju cenu v dôsledku inflácie a hospodárskych fluktuácií, zlato zostáva pevné. Avšak vždy, keď ho potrebujete premieňať na hotovosť, je to otázka jedného dňa. Potrebujete viac informácií? 

Zistiť viac