+421 948 065 776 info@twisk.sk

Sporenie do zlata

Úvodná stránka Sporenie do zlata

Sporenie do zlata je veľmi dobrá náhrada za iné, bežné sporiace účty, alebo ako výborný doplnok k stavebnému
či dôchodkovému sporeniu.  

Ako sporiť do zlata? 

Ako sporenie do zlata prebieha? Veľmi jednoducho. Pred zahájením sporenia si nastavíte cieľovú čiastku, do ktorej budete sporiť.
U nás si môžete zvoliť sumu od 4000€. Mesačnú výšku úložky si môžete nastaviť od 25€. Výška mesačnej úložky priamo ovplyvní, ako rýchlo dosporíte vybraný zlatý zliatok, do ktorého ste sa na začiatku rozhodli sporiť. Dopomôžu k tomu aj mimoriadne splátky, ktoré sú bezplatné a dostupné v akomkoľvek množstve. 

U nás sporíte do fyzického zlata, takže akonáhle dosporíte svoj prvý zliatok, okamžite vám ho odovzdáme. Vďaka tomu máte svoje peniaze uložené vo vašom vlastníctve a pod kontrolou. Ak sa teraz rozhodnete sporiť do uncí (aktuálna cena zliatkov) a chceli by ste dostať jeden zliatok ročne, vaša mesačná úložka bude okolo 100 eur. Pri polovičnej čiastke to bude jeden zlatý zliatok každé dva roky.  

Môžem sporiť do zlata aj rýchlejšie ako som plánoval? 

Je to možné. Sporenie do zlata je veľmi flexibilný produkt. V prípade, že našetríte nečakane viac peňazí alebo dostanete inú nečakanú hotovosť a chcete ju vložiť do svojich zlatých úspor, môžete urobiť bezplatnú mimoriadnu splátku sporenia, a tým
sa rýchlejšie priblížiť k dosporenej cieľovej čiastke na aktuálny zlatý zliatok

Druhou možnosťou je, že sledujete aktuálne ceny zlata alebo naše prehľady, kde informujeme našich klientov o výhodných cenách a možnostiach zvyšovania pravidelných vkladov alebo jednorazových splátok. Poskytuje vám to flexibilnú prácu s vašim zlatým sporením a možnosť nakupovať zlato v rámci sporenia za najlepšie ceny.

Čím sa riadi cena zlata v momente nákupu?

Zlato na váš sporiaci účet nakupujeme v momente, keď dorazí vaša platba na náš účet. V tú chvíľu sa zlato fixuje za aktuálnu cenu zlata na burze a táto čiastka je v zlate pripísaná na váš sporiaci účet. Ku svojmu účtu a jeho stavu máte bezplatný online prístup 24 hodín denne. 

Prečo je sporenie do zlata také výhodné?

Zlato je spoľahlivým investičným nástrojom. Jeho hodnota v čase sa nemení, naopak, postupne rastie. Vďaka tomu je zlato najlepším produktom pre dlhodobé sporenie. Pomôže ochrániť našetrené financie pred infláciou, menovými reformami alebo inými negatívnymi účinkami, ktoré sa premietajú do hodnoty meny, či už pod politickým alebo ekonomickým vplyvom. 

Ako začať sporiť do zlata? 

Máte záujem začať sporiť do zlata, alebo sa len s produktom potrebujete viac oboznámiť? Stačí vyplniť kontaktný formulár
v pravom hornom rohu obrazovky a kontaktovať vás bude konzultant, ktorý odpovie na všetky vaše otázky.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi všetko podrobne vysvetlíme a doplníme.

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Rozmýšľate nad vašimi úsporami a uvažujete
o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do zlata vhodná. Ako by malo investičné zlato vyzerať a na čo si dať pri jeho kúpe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar tu nie je objednávaný ani predávaný. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO ZLATA

Existuje mnoho dôvodov na investovanie do zlata,
ale tým hlavným je ochrániť peniaze pred infláciou.
Zlato a jeho konvertibilná hodnota sa za posledných sto rokov nezmenili. Pred sto rokmi ste kúpili najluxusnejšie auto tej doby za kilogram zlata - dnes je to úplne totožné. Zatiaľ čo peniaze strácajú svoju cenu v dôsledku inflácie a hospodárskych fluktuácií, zlato zostáva pevné. Avšak vždy, keď ho potrebujete premieňať na hotovosť, je to otázka jedného dňa. Potrebujete viac informácií? 

Zistiť viac