+421 948 065 776 info@twisk.sk

Výkup zlata

Úvodná stránka Výkup zlata

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom aj výkupom zlata. V prípade predaja sa zameriavame len na investičné zlato
s maximálnou čistotou 999,9 / 1000 (rýdze zlato). Ponúkame zlaté zliatky, tehly a investičné mince označené puncom rýdzosti a doložené overenými certifikátmi.

Výkup investičného zlata 

V prípade investičného zlata je likvidita veľmi rýchla vec, najmä pokiaľ ide o investičné zlato zakúpené od našej spoločnosti.
Zliatky musia byť dodané v neporušených obaloch spolu s certifikátmi v gramážach od 1g do 250g. V prípade väčších gramáží
sa vykupované zlato najprv overuje na Puncovom úrade. Jednáme však veľmi rýchlo a snažíme sa byť flexibilným partnerom
pre našich klientov.

Výkup zlomkového zlata a šperkov

Vykupujeme zlomkové zlato a šperky v akejkoľvek forme, kvalite a množstve. Zákazník prinesie zlato s cieľom výkupu a to je následne odoslané na Puncový úrad. Po presnom určení pomerov rýdzosti zlata je vyplatená výkupná cena. Doba výkupu môže byť oproti iným obchodníkom dlhšia, ale výkupná cena zlata je výrazne vyššia. Výkupná cena zlata sa riadi cenou zlata na burze.

Aké typy zlata vykupujeme?

- zlaté šperky, môžu byť aj poškodené
- roztrhané retiazky, nekompletné náušnice, rozbité prívesky a ďalšie ...
- prasknuté alebo inak poškodené prstene
- dentálne zlato
- investičné zliatky od všetkých výrobcov
- zlaté mince alebo medaily

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Rozmýšľate nad vašimi úsporami a uvažujete
o investovaní do zlata, striebra alebo platiny? Predtým, ako sa rozhodnete a stretnete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia do zlata vhodná. Ako by malo investičné zlato vyzerať a na čo si dať pri jeho kúpe pozor. Ponúkame školenie vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar tu nie je objednávaný ani predávaný. Môžete sa prihlásiť pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO ZLATA

Existuje mnoho dôvodov na investovanie do zlata,
ale tým hlavným je ochrániť peniaze pred infláciou.
Zlato a jeho konvertibilná hodnota sa za posledných sto rokov nezmenili. Pred sto rokmi ste kúpili najluxusnejšie auto tej doby za kilogram zlata - dnes je to úplne totožné. Zatiaľ čo peniaze strácajú svoju cenu v dôsledku inflácie a hospodárskych fluktuácií, zlato zostáva pevné. Avšak vždy, keď ho potrebujete premieňať na hotovosť, je to otázka jedného dňa. Potrebujete viac informácií? 

Zistiť viac